27 maja 2016, imieniny Juliana, Juliana, Rady
lub szukaj w branżach »

Ziko Apteki

Ziko Apteki rozpoczęły swoją działalność w 2005 roku. Wówczas miało miejsce otwarcie pierwszej placówki przy ul. Retoryka 23 w Krakowie. Od początku wszystkim pracownikom bardzo zależało, aby pacjenci w Aptekach Ziko mogli zrobić nie tylko zakupy, ale również skorzystać z porad specjalistów. W tym celu organizowane są dermokonsultacje i spotkania z farmaceutami. Placówki uczestniczą również w programie opieki farmaceutycznej pod patronatem CMUJ. Z myślą o pacjentach co dwa miesiące tworzona jest oferta promocyjna, dostępna w postaci pełnej ciekawostek ulotki, jak również bezpłatny poradnik „Czas na Zdrowie”. Zawiera on wskazówki na temat zdrowia i urody, porady specjalistów, przepisy kulinarne, krzyżówkę. Starania o dobro pacjentów nie idą na marne. Apteki stacjonarne wyróżniono w plebiscycie Kraków Przyjazny Maluchom, a e-zikoaptekę odznaczono Laurem Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku.

Branże: Ona i On - Perfumy i kosmetyki, Zdrowie - Apteki

Tagi: leki, kosmetyki, zdrowie, apteka, sieć aptek, lekarstwa, farmacja, farmaceutyka, apteki, sprzęt medyczny, produkty dla niemowląt

Reklamy i ogłoszenia publikowane na stronie wkrakowie.pl nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. FRISCOM s.c. nie odpowiada za treść reklam i ogłoszeń publikowanych na stronie.